Hotele w pobliżu lotniska Bogota

Bogota

W przypadku wczesnych porannych odlotów lub bardzo późnych przylotów zdecydowanie warto zatrzymać się na noc na lotnisku, aby zapewnić sobie jak największą wygodę.

Podróż do centrum miasta jest możliwa tylko taksówką rano i w nocy.

Nocleg w terminalu - godziny otwarcia

Główny terminal 1 jest otwarty 24/7, jednak najwcześniej do strefy tranzytowej można dostać się na 5 godzin przed odlotem. Jeśli na lotnisku przesiadasz się tylko na jeden samolot, w strefie tranzytowej możesz spędzić nawet więcej czasu.

Strefa tranzytowa jest wygodna w przypadku noclegów. Podłogi wyłożone są wykładziną, a w wielu miejscach można znaleźć wygodne fotele bez ramion, na których można się położyć.

W strefie ogólnodostępnej znajduje się również wiele cichych stref, ale siedzenia są mniej wygodne i możesz zostać sprawdzony przez policję, aby sprawdzić, czy masz kartę pokładową na poranny lot.

Hotele w pobliżu lotniska

Aby wygodnie przenocować, wybierz jeden z hoteli w pobliżu terminali.

Duże międzynarodowe hotele można znaleźć wzdłuż głównej drogi, a wszystkie wymienione poniżej oferują bezpłatny transfer na lotnisko. Ceny wahają się od 75 usd do 100 usd za noc.

Tanie zakwaterowanie w pobliżu

Oprócz dobrej jakości dużych hoteli w pobliżu lotniska (w odległości około 25 minut spacerem) można również znaleźć kilka bardzo tanich lokalnych hoteli z cenami od 25 usd.

Wymieniamy dobrze oceniane hotele w bezpiecznych dzielnicach, gdzie można spacerować nawet w ciemności.

 
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.