Alberobello
Lotnisko Bari

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Bari Airport

Usługi na lotnisku Bari

David Eiselt zaktualizowany 21. 9. 2023

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku Bari. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Internet i Wi-Fi

Wi-Fi jest dostępne bezpłatnie za pośrednictwem hotspotu AdP_FreeWifi po zalogowaniu się za pomocą poczty e-mail lub sieci społecznościowych.

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz dzwonić i korzystać z danych we Włoszech po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać kartę e-sim do transmisji danych na stronie airalo.com.

Restauracje i sklepy

Restauracje i kawiarnie można znaleźć zarówno przed, jak i za punktem kontroli bezpieczeństwa, jednak w strefie publicznej restauracje są znacznie bardziej przestronne. Możesz na przykład odwiedzić McDonald's (9:30-22:00) lub kawiarnię Lavazza (6:00-22:00). Listę lokali można znaleźć na stronie internetowej lotniska.

Sklepy wolnocłowe, odzieżowe i z pamiątkami znajdują się za ochroną, a w strefie ogólnodostępnej można znaleźć mniejsze kioski i sklepy turystyczne.

Tanie hotele w pobliżu lotniska Bari

Na lotnisku Bari nie ma klasycznego supermarketu spożywczego.

Apteka czynna w godzinach 7:30-21:00 znajduje się w ogólnodostępnej części hali odlotów.

Bankomaty

Bankomaty na lotnisku są obsługiwane przez Euronet (niezalecane ze względu na niekorzystne przeliczanie kursów walut) lub Banca Popolare Pugliese z opłatą 0 eur.

Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.