Alberobello
Lotnisko Bari

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Bari Airport

Hotele w pobliżu lotniska Bari

David Eiselt zaktualizowany 21. 9. 2023

Ze względu na częste bardzo wczesne odloty lub późne przyloty oraz stosunkowo rzadki transport publiczny, który nie kursuje przez całą noc na lotnisko, podróżni często szukają opcji zakwaterowania w pobliżu lotniska.

Hotele w pobliżu lotniska

Nie ma hoteli bezpośrednio przy terminalu, najbliższy hotel Parco dei Principi znajduje się niecałe 2 km od lotniska i oferuje bezpłatny transfer do terminalu.

W odległości około 2,3 km od lotniska znajduje się kilka prywatnych, tańszych apartamentów (patrz mapa trasy pieszej), ale jedynym sposobem dotarcia na lotnisko jest spacer. Najtańsze z nich to B&B Karol Airport lub Coco's Rooms.

Hotele w Bari

Jeśli wolisz zatrzymać się w centrum miasta, znajdziesz większy wybór tanich apartamentów i lepszej jakości 4-gwiazdkowych hoteli. Ceny w Bari w sezonie zaczynają się od 90 eur za noc.

 
Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.