Hotele w pobliżu lotniska Bali

Uluwatu

Znajdź najlepsze zakwaterowanie po przylocie na Bali lub przed opuszczeniem wyspy.

Hotele w terminalu

Skorzystaj z hotelu kapsułowego w strefie publicznej terminalu międzynarodowego PassGo Digital Hotel Airport Bali z cenami od 25 USD.

Hotel jest idealny na krótki nocleg po nocnym przylocie. Każdy gość ma do dyspozycji zamkniętą kabinę z łóżkiem oraz wspólnymi prysznicami i toaletami. Hotel jest nowoczesny i bardzo czysty.

Naprzeciwko terminalu międzynarodowego znajduje się bardzo dobrej jakości klasyczny hotel Novotel Bali Airport **** z dobrymi cenami od 75 USD. Odległość do terminalu międzynarodowego wynosi 1 minutę. Terminal krajowy oddalony jest o około 3 minuty spacerem.

Tanie hotele w pobliżu

Jeśli szukasz zakwaterowania wyłącznie ze względu na cenę, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska znajduje się kilka bardzo tanich lokalnych hoteli z cenami od 15 usd za noc.

Niska cena zazwyczaj odpowiada niższej jakości zakwaterowania. Wybieramy najlepiej oceniane zakwaterowanie, które spełnia zwykłe standardy.

Hotele przy plaży w Kuta

Najbardziej wysunięta na południe plaża słynnego kurortu Kuta zaczyna się zaledwie 3 minuty spacerem od lotniska. Przedłuż swój pobyt nad morzem ostatniego dnia przed wylotem i zatrzymaj się w jednym z hoteli w pobliżu terminalu.

 
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.