Hotele w pobliżu lotniska Aleksandria

Aleksandria

Ze względu na dużą odległość lotniska od centrum miasta, podróżni często szukają zakwaterowania w pobliżu lotniska Alexnadria.

Nocowanie w terminalu

Nocleg w terminalu nie jest możliwy. Dostęp do budynku odbywa się przez kontrolę bezpieczeństwa, a ochrona wpuszcza pasażerów dopiero na 4 godziny przed odlotem.

Hotele w pobliżu terminalu

Niestety, obecnie nie ma żadnych hoteli w pobliżu lub w sąsiedztwie terminala. Wraz z budową nowego terminalu miał powstać kompleks hotelowy, ale obecnie (2025 r.) żaden hotel nie został jeszcze wybudowany.

Hotele w Aleksandrii

Najbliższe duże hotele znajdują się około 5 km od lotniska w pobliżu długich plaż na wschód od centrum. Możemy wymienić Hilton Alexandria King's Ranch Hotel ****, który znajduje się ponad 40 km od centrum Aleksandrii. Nie oferuje on nawet opcji transferu do terminala.

W centrum Aleksandrii polecamy z własnego doświadczenia Cherry Maryski Hotel **** z przyzwoitą jakością i dobrą ceną oraz lokalizacją.

 
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.