Ryanair odprawa

Ryanair

Ryanair oferuje możliwość odprawy na lotnisku i online. Jeśli nie posiadasz biletu Plus lub Flexi Plus, możesz odprawić się bezpłatnie tylko online.

Odprawa online

Odprawa online jest bardzo łatwa i szybka. Można jej dokonać w przeglądarce internetowej na stronie ryanair.com/check-in lub w aplikacji mobilnej Ryanair.

Bezpłatnej odprawy można dokonać od 24 godzin do 2 godzin przed odlotem. Jeśli zapłaciłeś i wybrałeś miejsca, możesz odprawić się do 60 dni wcześniej.

Nie masz jeszcze hotelu? Uzyskaj zniżkę na booking.com

Do odprawy na lotnisku potrzebna będzie karta pokładowa z kodem QR. Możesz ją wydrukować, ale równie dobrze możesz zapisać ją na telefonie lub tablecie.

Odprawa na lotnisku

Ryanair pobiera opłatę za odprawę na lotnisku. Jeśli nie wykupiłeś tej dodatkowej usługi, zawsze odprawiaj się z wyprzedzeniem, nawet jeśli masz bagaż do nadania.

Mimo że bagaż można nadać przy stanowisku odprawy na lotnisku, karty pokładowe należy posiadać z wyprzedzeniem.

.

Wybór miejsca

Możesz wybrać określone miejsca podczas procesu zakupu biletu, a także później podczas odprawy. Takie miejsca są jednak płatne i jeśli nie zależy Ci na tym, gdzie usiądziesz, po prostu pomiń tę opcję, a Twoje miejsca zostaną przydzielone automatycznie.

Należy jednak pamiętać, że pasażerowie w grupach są celowo usadzani.

Jeśli podróżujesz z dziećmi, zawsze będą one siedzieć razem z co najmniej jedną osobą dorosłą.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.