Neos odprawa

Neos Boeing 787-900 w Pradze PRG

Odprawy na loty Neos można dokonać online i bezpłatnie na lotnisku. Odprawa online na stronie www.neosair.it jest dostępna tylko dla pojedynczych biletów zakupionych bezpośrednio przez Neos.

Jeśli podróżujesz z biurem podróży w ramach wycieczki (np. z Pragi, Brna lub Ostrawy), nie możesz dokonać odprawy online i musisz odprawić się (bezpłatnie) na lotnisku.

Godziny odprawy na lotnisku

Odprawa na lotnisku jest zwykle otwarta 120 minut przed odlotem na trasach europejskich i 180 minut przedodlotem na trasach długodystansowych, gdzie odprawa jest zamykana 60 minut przed odlotem. Na mniejszych lotniskach, takich jak Brno czy Ostrawa, odprawa może rozpocząć się do około 120-150 minut przed odlotem, nawet w przypadku lotów długodystansowych.

Wejście na pokład jest ściśle zakończone 30 minut (40 minut w przypadku lotów długodystansowych) przed odlotem.

Wybór miejsca

Wyboru konkretnego miejsca można dokonać przy zakupie biletu indywidualnego za pośrednictwem strony internetowej neosair. it w cenie od 12 do 30 euro w zależności od atrakcyjności miejsca.

Taka sama cena zostanie zapłacona w przypadku dokonania wyboru podczas odprawy online.

Jeśli nie wybierzesz miejsca, zostanie Ci przydzielone losowe miejsce bezpłatnie.

.

Jeśli podróżujesz w ramach wycieczki organizowanej przez biuro podróży, nie możesz wybrać konkretnego miejsca z wyprzedzeniem. Możesz jednak poprosić o miejsce przy oknie lub przy przejściu podczas odprawy na lotnisku, a zostanie Ci ono przydzielone w zależności od dostępności.

W takim przypadku zalecamy przybycie do odprawy w pierwszej kolejności.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.