Neos bagaż

Neos Boeing 787-900 w Pradze PRG

Neos Air oferuje 2 sztuki bagażu podręcznego i rejestrowanego w standardzie, zgodnie z taryfą zakupionego biletu.

Bagaż podręczny

Pasażer ma prawo do dwóch sztuk bagażu podręcznego podczas każdego lotu Neos Air. Większa z nich jest ograniczona do wagi 8 kg i wymiarów nieprzekraczających łącznie 115 cm (np. 55x40x20 cm).

Dodatkowo na pokład można wnieść drugą, mniejszą torbę, która musi zmieścić się pod siedzeniem przed pasażerem. Zwykle wymiary te wynoszą około 40x30x20 cm, ale nie są one ściśle określone ani kontrolowane.

Bagaż rejestrowany

Waga i liczba bagażu rejestrowanego zależy od konkretnej taryfy lotniczej i miejsca docelowego. Standardowo najtańsza taryfa PROMO nie obejmuje bagażu rejestrowanego i konieczne jest wykupienie taryfy RELAX z jednym bagażem rejestrowanym. Alternatywnie można dokupić bagaż podczas odprawy online lub na lotnisku.

Koszt dodatkowego bagażu wynosi 50 EUR przy wadze do 15 kg i 75 EUR przy wadze do 23 kg.

Opłata za bagaż o wadze przekraczającej od 1 do 10 kg wynosi 50 eur. W przypadku bagażu o wadze 11 kg lub więcej należy uiścić opłatę za drugi bagaż.

Bagaż rejestrowany na lotach czarterowych

W przypadku lotów z biurami podróży (jeśli wykupiono pakiet wycieczkowy) bagaż rejestrowany jest zawsze wliczony w standard. Dotyczy to również lotów CK Čedok z Pragi, Brna, Ostrawy lub Bratysławy.

Cena obejmuje 1 sztukę bezpłatnego bagażu o wadze 20 kg. Limit wagi dotyczy każdej sztuki bagażu i nie może być liczony w ramach rodziny.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.