Corendon Airlines bagaż

Corendon Airlines

Corendon Airlines jest jedną z linii lotniczych, które ograniczają opcje bezpłatnego bagażu do minimum. Jeśli szukasz najtańszej taryfy lotniczej, przygotuj się na to, że w bagażu znajdą się tylko rzeczy osobiste.

Uproszczony przegląd bagażu w Corendon Airlines znajduje się w poniższej tabeli:

Taryfa Przedmiot osobisty Bagaż podręczny Bagaż rejestrowany
Promo 1x 3 kg - -
ECO - 1x 8kg -
FLEX 1x 3kg 1x 8kg 1x 23kg
PREMIUM 1x 3kg 1x 8kg 2x 20kg
Dzieci do 2 lat - - 1x 10kg

Powyższe informacje dotyczą wyłącznie biletów zakupionych oddzielnie. W przypadku lotów czarterowych z Corendon Airlines organizowanych przez touroperatora warunki mogą się różnić i należy przestrzegać warunków wycieczki.

Najtańsze hotele z naszą zniżką na Booking.com

Bagaż podręczny

Z powyższej tabeli wynika, że nie każdemu będzie przysługiwała taka sama liczba i rodzaj bagażu. Standardowy bagaż podręczny przysługuje w cenie podstawowej taryfy ECO. Jeśli jednak masz na tyle szczęścia, by kupić najtańsze bilety w taryfie Promo, w cenę wliczona będzie tylko jedna sztuka bagażu osobistego. Wymiary są następujące:

  • Bagaż podręczny: 55 x 40 x 25 cm (waga 8 kg)
  • Przedmiot osobisty: 40 x 30 x 15 cm (waga 3 kg)

W taryfie Promo istnieje możliwość dokupienia większego bagażu podręcznego podczas rezerwacji za ok. 10 eur lub bagażu rejestrowanego od 25 eur w zależności od wagi. Jeśli nie potrzebujesz więcej dodatkowych usług, warto kupić najtańsze bilety, a następnie w razie potrzeby dokupić dodatkowy bagaż, zamiast kupować bilety w wyższej taryfie.

Bagaż można dodać do rezerwacji na stronie corendonairlines.com/additional-services.

Bagaż rejestrowany

Bagaż rejestrowany nie jest standardowo wliczony w cenę biletu. Jest on wliczony tylko w droższych taryfach FLEX i PREMIUM. W przypadku tańszych taryf można jednak dokupić bagaż w dowolnym momencie przed odprawą.

Cena bagażu rejestrowanego jest obliczana na podstawie wagi.

Możesz wybrać od 15 kg za 40 euro do 32 kg za 60 euro za sztukę i możesz kupić do 9 sztuk bagażu na osobę. Zobacz zdjęcie poziomów cen.

.

Wózki dla dzieci

Wózki dziecięce są przewożone bezpłatnie dla wszystkich małych dzieci niezależnie od wieku. Istnieje możliwość przewiezienia tylko 1 sztuki, pozostałe są już płatne w zależności od wagi.

Dzieci w wieku do 2 lat mają prawo do przewozu bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.