Condor bagaż

Bagaż podręczny można przewozić bezpłatnie na bilecie w klasie ekonomicznej. Liczba sztuk i rozmiar różnią się w zależności od miejsca docelowego. Łączna waga całego bagażu podręcznego nie powinna przekraczać 8 kg:

  • Loty w obrębie Europy (w tym wszystkie przyległe wyspy należące do krajów europejskich), Afryka Północna + Gambia i Zjednoczone Emiraty Arabskie: wyłącznie jedna sztuka małego bagażu o wymiarach 40 x 30 x 10 cm.
  • Loty długodystansowe z Europy (Azja, Ameryka, Afryka Południowa, Australia): dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm i 40 x 30 x 10 cm.

Bagażrejestrowany do 20 kg jest wliczony w cenę podstawową tylko w przypadku lotów do Afryki Wschodniej i Południowej, Azji (w tym Dubaju), na Karaiby i do Ameryki Łacińskiej. Do USA, Kanady i Portoryko można zabrać walizkę o wadze 23 kg. Nie dotyczy bezpośrednich lotów z Frankfurtu, gdzie oferowana jest nowa taryfa "Economy Light" tylko z bagażem podręcznym, a także wszystkich lotów w Europie i na Wyspy Kanaryjskie.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.