Transfer
Krajowy port lotniczy Aktion

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Transfer Airport

Dojazd z lotniska Transfer

Krystof Hajek zaktualizowany 16. 9. 2023

Terminal znajduje się bezpośrednio przy autostradzie A52 i jest obsługiwany przez regularne linie autobusowe.

Wypożyczalnia samochodów

Jeśli zamierzasz podróżować po Lefkadzie lub greckim wybrzeżu, wynajem samochodu jest praktycznie jedyną opcją. Nie ma innego sposobu na dotarcie do słynnych na całym świecie plaż Porto Katsiki lub Egremni niż samochodem.

Wiele lokalnych i międzynarodowych wypożyczalni działa bezpośrednio w terminalu lub w jego pobliżu. Możesz porównać ceny i oferty jednym kliknięciem, na przykład za pośrednictwem rentalcars.com, gdzie możesz bezpośrednio zarezerwować samochód.

Aby uzyskać praktyczne informacje, ceny wynajmu samochodów lub ceny benzyny, zobacz artykuł Wynajem samochodów na Lefkadzie.

Autobus

Dwie regularne linie autobusowe zatrzymują się bezpośrednio przed terminalem. Bilet w kierunku lotniska można zawsze kupić tylko u kierowcy i można płacić tylko gotówką. W kierunku lotniska bilety można również kupić w kasie na dworcach autobusowych w Lefkadzie i Prevezie.

  • Lefkada - KTEL Lefkadas kursuje 2-6 razy dziennie do stolicy i największego miasta na wyspie o tej samej nazwie (rozkład jazdy: ktel-lefkadas.gr/airport-lefkada). Bilet kosztuje 3 eur, podróż trwa 30 minut.
  • Preveza - KTEL Lefkadas kursuje 2-6 razy dziennie do najbliższego większego miasta (rozkład jazdy: ktel-lefkadas.gr/airport-preveza). Bilet kosztuje 3 eur, podróż trwa 15 minut.

Szukaj hoteli w Lefkada

Krystof Hajek

Krystof jest redaktorem naczelnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 574 lotami i 73 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.