Usługi na lotnisku Ostrawa

Ostrawa

Dowiedz się, jakie usługi i udogodnienia są dostępne na lotnisku w Ostrawie. Gdzie najlepiej zjeść i gdzie zrobić zakupy?

Porównaj hotele na lotnisku w Ostrawie

Internet i Wi-Fi

Wi-fi jest bezpłatne na całym lotnisku. Połącz się z hotspotem "Internet".

Jeśli korzystasz z karty SIM z kraju UE, możesz dzwonić i korzystać z danych w Czechach po takich samych cenach, jak w kraju ojczystym.

W przeciwnym razie można szybko i łatwo uzyskać czeską kartę e-sim do transmisji danych na stronie internetowej airalo.com.

Sklepy i restauracje

W ogólnodostępnej części lotniska znajduje się bistro "Gastro Flight" oferujące bagietki, kanapki i napoje. Od maja 2024 r. działa również nowy, w pełni samoobsługowy sklep spożywczy COOP, który jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dla pasażerów i gości. Płatność odbywa się wyłącznie kartą.

Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa można zrobić zakupy w małym sklepie duty free połączonym z kioskiem RELAY.

W strefie tranzytowej znajduje się mały sklep z przekąskami, a także kawiarnia Mattoni Grand.

Godziny otwarcia wszystkich restauracji i sklepów są dostosowane do aktualnego ruchu lotniczego.

Bankomaty i kantory wymiany walut

Na lotnisku nie ma kantoru wymiany walut.

Można skorzystać z bankomatu Raiffeisenbank w ogólnodostępnej części hali przylotów w pobliżu korytarza prowadzącego do dworca kolejowego.

Automaty sprzedające

W strefie tranzytowej i w strefie ogólnodostępnej hali przylotów znajduje się kilka automatów, w których można tanio i przez całą dobę kupić przekąski i słodycze.

.

Przechowalnia bagażu

Na lotnisku w Brnie nie ma przechowalni bagażu.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.