Przesiadka na lotnisku Makau

Makau

Lotnisko Makau wykorzystuje tylko jeden terminal wspólny dla wszystkich odlotów. Lotnisko należy do średniej wielkości portów lotniczych i jest bardzo dobrze rozplanowane.

Znajdź ceny hoteli w Makau

Budynek podzielony jest na dwa piętra. Parter przeznaczony jest dla przylotów, a na 1. piętrze znajdują się stanowiska odprawy biletowo-bagażowej i kontroli bezpieczeństwa.

Punkty kontroli bezpieczeństwa i imigracyjnej

W terminalu znajduje się jeden punkt kontroli bezpieczeństwa prowadzący do wszystkich bramek odlotów. Czas oczekiwania waha się od 2 do 10 minut.

Po przylocie zawsze przechodzisz przez kontrolę imigracyjną, nawet jeśli przylatujesz z Chin kontynentalnych. Kontrole są bardzo sprawne, a kolejki trwają maksymalnie 20 minut.

Przesiadka między lotami

Ponieważ Makau ma specjalny status w Chinach, transfery tutaj są wyłącznie międzynarodowe, nawet między lotami do i z Chin.

Po przylocie strumień pasażerów jest podzielony na dwa korytarze: jeden kierujący się do wyjścia i jeden do specjalnej tranzytowej kontroli bezpieczeństwa, po której znajdziesz się bezpośrednio w strefie bramki odlotów.

Czas transferu netto wynosi zazwyczaj od 10 do 20 minut.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.