Dojazd z lotniska Figari

Klify Bonifacio

Autobus linii B firmy "A Berlin" kursuje do terminalu, ale tylko dwa razy dziennie.

Większość podróżnych korzysta z wypożyczalni samochodów na lotnisku.

Wypożyczalnia samochodów

Wiele wypożyczalni samochodów znajduje się na zewnątrz hali przylotów.

Zawsze rezerwuj wynajem samochodu z wyprzedzeniem. Jeśli podróżujesz w szczycie sezonu (czerwiec-wrzesień), zalecamy rezerwację z co najmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Ceny tygodniowego wynajmu zaczynają się od około 300 euro w lecie, jeśli rezerwacja zostanie dokonana z dużym wyprzedzeniem.

Porównaj ceny wynajmu samochodów - lotnisko Figari

Autobus

Linia autobusowa B, która jest obecnie obsługiwana przez "A Berlina", ma przystanek przy terminalu.

Linia B łączy Porto Vecchio i Moncaia d'Aullene z przystankiem na lotnisku. Kursuje tylko dwa razy dziennie od poniedziałku do soboty, a także w niedziele od czerwca do września. Jednak nigdy nie kursuje w święta państwowe.

Rozkład jazdy można znaleźć na stronie cc-sudcorse.fr/a-berlina-transports-sud-corse. Kliknij przycisk "Horaires & Trajets".

Taryfy z/na lotnisko mają specjalną taryfę w wysokości 10 eur i można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej tixiPASS. Kierowca nie sprzedaje biletu.

Taksówka / Uber

Oficjalne taksówki czekają przed terminalem na każdy zaplanowany przylot. W regionie dostępna jest również aplikacja mobilna Uber, ale ze względu na ograniczoną liczbę kierowców na samochód można czekać dłużej niż 30 minut.

Średnie ceny kształtują się następująco:

  • Bonifcio - taksówka za 55 eur / Uber za 40 eur
  • Porto Vecchio - taksówka za 60 EUR / Uber za 45 EUR
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.