Bordeaux
Lotnisko Bordeaux Merignac

Wszystko, co musisz wiedzieć przed odlotem lub przylotem na lotnisko Bordeaux Airport

Przesiadka na lotnisku Bordeaux

David Eiselt zaktualizowany 26. 9. 2023

Bordeaux to jedno ze średniej wielkości lotnisk, na którym stosunkowo łatwo się poruszać i szybko odprawić. Przybądź około 90 minut przed odlotem.

Tanie hotele w pobliżu lotniska Bordeaux

Teren lotniska podzielony jest na trzy połączone ze sobą budynki. Hale A i B stanowią oryginalne budynki lotniska, podczas gdy terminal "bili" jest prostym przedłużeniem prawie bez udogodnień wykorzystywanym do obsługi niektórych tanich linii lotniczych.

  • Hall A - Aegean Airlines, Aer Lingus, Air Arabia, Air Transat, British Airways, Brussels Airlines, Chalair, Iberia, KLM, Lufthansa, Luxair, Royal Air Maroc, Ryanair, Swiss, Tunisair, Turkish Airlines, Volotea, Vueling
  • Hall B - Air France
  • Terminal bili - easyJet, Transavia

Mapa całego lotniska jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej: bordeaux.aeroport.fr/en/map.

Transfer między lotami

Lotnisko nie jest typowym lotniskiem transferowym, a linie lotnicze nie oferują gwarantowanych transferów przez Bordeaux.

W przypadku przesiadki z dwóch oddzielnych biletów należy zawsze opuścić strefę tranzytową i wrócić przez kontrolę bezpieczeństwa.

Avatar uživatele
David Eiselt

David jest założycielem i dyrektorem generalnym Cestee. Jest także zapalonym podróżnikiem z 302 lotami i 49 odwiedzonymi krajami.

Niektóre z naszych linków mogą być linkami partnerskimi, z których możemy otrzymać prowizję w przypadku zakupu usługi. Zobacz naszą stronę polityki reklamowej.