Dojazd z lotniska Boa Vista

Boa Vista

Na całej wyspie Boa Vista nie ma transportu publicznego. Dostępne są taksówki i wypożyczalnie samochodów.

Najlepsze kurorty na Boa Vista

Taksówki

Oficjalne jasnoniebieskie taksówki z żółtym paskiem są regulowane i monitorowane przez władze, a zatem są najbezpieczniejsze do jazdy.

Po każdym przylocie przed terminalem lotniska zawsze stoi wiele taksówek.

Taksówkarze zazwyczaj akceptują płatności w euro. Płatności można dokonać wyłącznie gotówką, a cena podlega negocjacji. Lokalni taksówkarze są uprzejmi i zazwyczaj nie przepłacają.

Z lotniska należy spodziewać się następujących opłat:

  • Ośrodek RIU Touareg - 25 eur
  • Inne ośrodki - 10 eur

Możesz również rozważyć wypożyczenie samochodu, ale na wyspie nie znajdziesz wielu dróg i może się to okazać niepotrzebną inwestycją.

Wynajem samochodu

Na lotnisku są tylko dwie lokalne wypożyczalnie samochodów i nie ma międzynarodowych. Ceny zaczynają się od 45 euro za dzień.

Transport w ramach wycieczki

Jeśli przylatujesz z kompletną wycieczką wykupioną u touroperatora, zapewniony zostanie bezpłatny transfer z lotniska do hotelu.

Po przejściu kontroli paszportowej w hali przylotów znajdziesz przedstawiciela swojego biura podróży, który dokona wszystkich niezbędnych ustaleń.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.