Volotea program lojalnościowy

Volotea - Boeing 717

Aby zaoszczędzić pieniądze i kupić tańsze bilety, musisz zostać członkiem Megavolote. Za jednorazową roczną opłatą otrzymasz zniżki na loty dla siebie i wszystkich innych podróżujących w ramach tej samej rezerwacji.

Członkostwo kupuje się wraz z biletami, które automatycznie otrzymują zniżkę w wysokości 50 euro rocznie. Następnie należy wyłączyć automatyczne odnawianie członkostwa w ustawieniach profilu!

Czy warto kupić członkostwo? Jeśli planujesz podróżować w dwie osoby co najmniej dwa razy w roku, to tak. Zniżka na loty wynosi 10 €, co dla 2 osób i jednej podróży w obie strony wynosi 40 €. Członkostwo kosztuje jednak 50 euro.

Dla tych, którzy planują latać z Volotea naprawdę często, istnieje również nowy program o nazwie Megavolotea Plus, który kosztuje 100 € za rok, korzyści są bardziej znaczące niż w przypadku zwykłego członkostwa Megavolotea.

Jeśli podasz również datę urodzenia w swoim profilu, otrzymasz prezent urodzinowy w wysokości 20 € jako członek Megavolotea, a nawet 35 € jako członek Megavolotea Plus.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.