VietJetAir loty

VietJetAir jest zazwyczaj najtańszą linią lotniczą na trasach krajowych w Wietnamie, pokonując cenowo zarówno Jetstar, jak i krajowe Vietnam Airlines. Połączenia między głównymi miastami są bardzo częste, a kilka lotów odbywa się w ciągu godziny. Najtańsze bilety w jedną stronę kosztują zazwyczaj poniżej 29 euro.

Linie obsługują praktycznie wszystkie lotniska cywilne w Wietnamie, a trasy międzynarodowe prowadzą głównie do Tajlandii, Kambodży, Singapuru, Chin i Tajwanu.

Cennik VietJetAir jest nieco dziwny. Najtańsze bilety w taryfach promocyjnych są zwykle dostępne z 4-6-miesięcznym wyprzedzeniem, a najdroższe ceny obowiązują od 1 do 3 miesięcy wcześniej. I odwrotnie, ceny last minute mogą nieznacznie spaść, choć do wartości najniższej taryfy promocyjnej. Różnice nie są jednak duże (maksymalnie 11 eur - 18 eur).

Należy pamiętać, że podana cena początkowa nie jest ceną ostateczną, a po wybraniu lotu nadal będą doliczane opłaty, zwykle około 13-20 USD.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.