Thai Airways loty

Thai Airways

Zazwyczaj bilety długodystansowe z Thai Airways nie należą do najtańszych, jednak nawet ta linia lotnicza czasami popełnia błąd i można uzyskać lepszą cenę. Oprócz pasażerów udających się do Tajlandii, Thai specjalizuje się również w transferze pasażerów z Europy przez Bangkok do Azji Południowo-Wschodniej, Australii i Nowej Zelandii.

Z drugiej strony, loty krajowe w Tajlandii i do okolicznych krajów są często bardzo tanie ze względu na liczną konkurencję ze strony tanich linii lotniczych. Na wybranych trasach, zwłaszcza wewnątrz Tajlandii, Thai oferuje bilety w klasie biznes w cenach tylko o kilkaset złotych wyższych niż w klasie ekonomicznej. Są to krótkie loty, ale dlaczego nie spróbować.

Najbliższe lotniska w Czechach i na Słowacji, z których odbywają się bezpośrednie loty, to Monachium i Frankfurt. Najlepszy czas na zakup biletów to 2-4 miesiące przed wylotem.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.