Singapore Airlines usługi pokładowe

Singapore Airlines

Singapore Airlines słynie z dobrej obsługi. Podczas każdego lotu pasażer otrzymuje co najmniej jeden darmowy ciepły posiłek.

Na wszystkich trasach możesz cieszyć się szerokim wyborem filmów, programów telewizyjnych, muzyki lub gier na ekranach w każdym fotelu.

Wifi jest dostępne na pokładach samolotów, płatne według zużycia danych w A350 lub według czasu w A380. Płacisz 6,99 USD za 15 MB lub 11,95 USD za 1 godzinę.

Miejsca można rezerwować z wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej linii lotniczej, jeśli bilet został zakupiony bezpośrednio na stronie internetowej linii lotniczej, lub za pośrednictwem oficjalnej strony firmy na Facebooku - bezpłatnie w przypadku biletów "bez akcji". Miejsce można również wybrać podczas odprawy online.

Singapore Airlines posiada jedną z najlepszych klas pierwszych na niebie, zwłaszcza w Airbusie A380. Pasażerowie mogą cieszyć się komfortem własnych "przedziałów".

Skorzystaj z bezpłatnych voucherów o wartości 40 USD wydawanych podczasprzerwy w podróży w Singapurze. Odbierz swój voucher w centrach iShopChangi Collection w Terminalu 2 lub 3. Dowiedz się więcej o korzyściach linii lotniczych podczas przerwy w podróży.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.