SATA Air Acores bagaż

Dash 8 q-400 na lotnisku Ponta Delgada

Podróżując z SATA Air Acores, zawsze masz prawo do bezpłatnego bagażu rejestrowanego i podręcznego podczas lotów między wyspami na Azorach.

Poza Azorami liczba bezpłatnych bagaży zależy od wybranej taryfy.

Bagaż podręczny

Bagaż podręczny jest zawsze wliczony w cenę wszystkich taryf na wszystkich lotach w ilości 2 sztuk. Łączna waga nie powinna przekraczać 8 kg.

Maksymalne wymiary bagażu podręcznego dozwolone na SATA są następujące:

  • 55x40x20 cm
  • 40x30x15 cm

Ze względu na ograniczoną przestrzeń w stosunkowo niewielkich samolotach obsługiwanych przez SATA Air Acores, ważne jest, aby ściśle przestrzegać wymiarów bagażu, a jeśli je przekroczysz, odprawić bagaż bezpłatnie.

Twarde walizki, które przekraczają wymiary nawet o kilka centymetrów, po prostu nie mieszczą się w kabinie.

.

Bagaż rejestrowany

Bagaż rejestrowany jest zawsze wliczony w cenę biletu na loty między wyspami w obrębie Azorów. Na wszystkich lotach obowiązuje ta sama zasada, że bagaż nie może ważyć więcej niż 23 kg.

W przypadku lotów z Azorów na Maderę i Wyspy Kanaryjskie bagaż rejestrowany nie jest wliczony w cenę najtańszej taryfy "Simple". Najlepsza cena za bagaż rejestrowany jest w droższej taryfie "Basic".

Porównaj ceny biletów na skyscanner.com

Bagaż dla dzieci i wózki

Linie SATA Air Acores bezpłatnie przewożą wózki dla małych dzieci. Możesz bezpłatnie odprawić składany wózek, fotelik samochodowy dla niemowląt lub łóżeczko turystyczne.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.