Korean Air usługi pokładowe

Korean Air

Pasażerowie otrzymają bezpłatny ciepły posiłek na wszystkich trasach (lekkie przekąski na trasach krajowych).

Na liniach dalekodystansowych można korzystać z bezpłatnych ekranów osobistych do oglądania filmów, programów telewizyjnych, słuchania muzyki lub grania w wybrane gry.

Przy zakupie biletu można bezpłatnie wybrać ulubione miejsce.

Podczas przesiadki

Korean Air oferuje bezpłatny hotel podczas lotów z przesiadką dla pasażerów tranzytowych, których loty nie są z przesiadką . Transfer do/z hotelu i śniadanie są zawsze wliczone w cenę, a pasażerowie zostaną zakwaterowani w 4* lub 5* obiekcie w pobliżu lotniska. Pasażerowie klasy ekonomicznej muszą spełnić kilka warunków:

  • Czas transferu musi być dłuższy niż 12 godzin,
  • Pomiędzy lotami nie może być innych połączeń Korean Air,
  • Bilet musi być wystawiony na Korean Air (pierwsze trzy cyfry biletu elektronicznego to "018"),
  • O hotel należy poprosić sprzedawcę biletu (agencję studencką, linię lotniczą itp.), w przypadku rezerwacji bezpośrednio przez stronę internetową Korean Air należy wysłać wiadomość e-mail na adres mohnesorg@koreanair.com lub skontaktować się z infolinią Korean Air,
  • W przypadku pasażerów klasy ekonomicznej zakwaterowanie może zostać zapewnione tylko raz na całą podróż. Jeśli więc masz przerwę w podróży dłuższą niż 12 godzin w obie strony, możesz skorzystać z bezpłatnego hotelu tylko raz.

W przypadku postojów dłuższych niż 3 godziny i krótszych niż 24 godziny można również skorzystać z bezpłatnego zwiedzania . Dostępnych jest pięć różnych wycieczek o czasie trwania od jednej do pięciu godzin. Odwiedź "Transit desk" na drugim piętrze, gdzie wszystko zostanie zorganizowane. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej lotniska.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.