KLM usługi pokładowe

KLM - Boeing 747 Jumbo Jet

KLM jest nadal jedną z linii lotniczych, która oferuje bezpłatny poczęstunek na lotach długodystansowych i przekąski na lotach krótkodystansowych w Europie.

Przekąski podczas lotu

Pasażerowie klasy biznes otrzymują pełne menu zarówno na lotach krótko-, jak i długodystansowych.

Pasażerowie klasy ekonomicznej otrzymują bezpłatne lekkie przekąski w postaci małej bagietki i napojów bezalkoholowych na krótkich trasach w Europie.

Na lotach długodystansowych serwowane są 2 posiłki - kolacja i śniadanie lub lunch i lekka przekąska.

System rozrywki

Podczas lotów długodystansowych można skorzystać z bezpłatnego systemu IFE - In Flight Entertaiment. System rozrywki zaoferuje setki filmów, seriali i dokumentów, muzyki czy gier.

Ekrany są dotykowe i mają wysoką rozdzielczość.

System ten jest instalowany tylko w samolotach floty długodystansowej (Airbus A330, Boeing 787, 777)

W samolotach Boeing 787 system jest nowoczesny, podczas gdy w samolotach Airbus A330 lub Boeing 777 często znajdują się stare ekrany, które nie są ekranami dotykowymi i muszą być obsługiwane za pomocą pilota.

.

Wifi podczas lotu

Na pokładach większości samolotów można korzystać z pokładowego Wi-Fi.

Łączność internetowa jest oferowana w 3 pakietach, w których można uzyskać konkretną cenę na wybrany lot, łącząc się z siecią Wi-Fi i przechodząc do klm.com/inflight-wifi:

  • Message Pass - bezpłatne wysyłanie wiadomości tekstowych za pośrednictwem komunikatorów Messenger, Whatsapp itp.
  • Surf Pass - połączenie odpowiednie do przeglądania wiadomości e-mail lub czytania wiadomości, 8 EUR / 1 godzinę lub 18 EUR za cały lot
  • Stream Pass - Długoterminowe pełne połączenie internetowe, 30 EUR za cały lot
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.