Fly Lili loty

Flylili na lotnisku w Sybinie

Bilety linii lotniczych Flylili nie są obecnie dostępne do kupienia osobno. Linie oferują jedynie loty czarterowe, które są częścią pakietu wycieczkowego z biura podróży.

Plan zakłada sprzedaż biletów na loty z lotniska Brasov GHV do Monachium, Stuttgartu, Barcelony, Rzymu, Mediolanu, Salonik i Stambułu od lata 2024 roku.

Bilety można kupić w dwóch taryfach a [translate=none]Classic. Różnica dotyczy bagażu rejestrowanego i opcji zmiany lub anulowania lotu, przy czym tańsza taryfa nie obejmuje żadnej z tych opcji.

Miejsca docelowe

Obecnie linia obsługuje głównie loty z rumuńskich lotnisk do trzech kurortów w Turcji, Tunezji i Egipcie. Lotniska te to w szczególności:

Rozpoczęła również współpracę z czeskimi biurami podróży Čedok i Fischer z Exim Tours z grupy DER Touristik, dla których lata z regionalnych lotnisk w Karlowych Warach i Czeskich Budziejowicach do Burgas w Bułgarii.

Route map

Dostępne trasy czarterowe z Rumunii są również pokazane na załączonym obrazku.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.