Emirates usługi pokładowe

Emiraty Arabskie

Przekąski oferowane są bezpłatnie i zazwyczaj do wyboru są 2-3 ciepłe posiłki. Porcje są smaczne i sycące. Napoje, w tym napoje alkoholowe, są dostępne podczas całego lotu - nie wstydź się pytać i przestrzegaj zasad picia podczas lotów długodystansowych. Zachowaj ostrożność z alkoholem, aby nie przeszkadzać współpasażerom.

Najlepszy system rozrywki pokładowej o nazwie "ICE" zapewni ci rozrywkę. W ofercie znajdują się dziesiątki filmów, w tym te, które dopiero wchodzą na ekrany czeskich kin, a także wiele seriali telewizyjnych i albumów muzycznych.

Podczas lotu można również bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu przez Wi-Fi. Limit wynosi 20 Mb, które można wykorzystać w ciągu 2 godzin. Następnie można go zwiększyć do 500 Mb za jedyne 15,99 USD lub do 150 Mb za 9,99 USD.

Dubai Connect

Linie Emirates oferują bezpłatne zakwaterowanie podczas połączenia z Dubai Connect.

Dubai Connect należy zarezerwować co najmniej 24 godziny przed przylotem do Dubaju. Usługa dotyczy wszystkich pasażerów niezależnie od klasy podróży, ale z zastrzeżeniem minimalnego czasu trwania transferu.

Aby zakwalifikować się do bezpłatnego hotelu, lot musi mieć postój od 8 do 26 godzin. Musi to być jednak najszybsze połączenie oferowane przez linię lotniczą.

Jeśli istnieje wcześniejszy lot, który można wykonać, ale lecisz późniejszym lotem, nie otrzymasz bezpłatnego hotelu. Podobnie, może się zdarzyć, że najkrótsze połączenie między dwoma miejscami docelowymi wynosi na przykład 9 godzin, ale Twój lot ma czas połączenia wynoszący 12 godzin. Również w tym przypadku nie będzie ci przysługiwał hotel, ponieważ nie lecisz z najkrótszym możliwym połączeniem.

Wybrane opinie podróżnych na temat linii lotniczych

  • Pierwsza klasa z Pragi do Tokio przez Daniel
  • Klasa biznesz Bangkoku do Hongkongu autor: David
Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.