Delta Air Lines bagaż

Delta Atlanta

Na wszystkie loty liniami Delta można zabrać bezpłatnie jeden bagaż podręczny o wymiarach 56 x 35 x 23 cm bez limitu wagi oraz jeden przedmiot, taki jak torebka lub torba na laptopa.

Na wybranych lotach długodystansowych z Europy, Ameryki Południowej, Azji, Australii i Afryki przysługuje jeden bezpłatny bagaż rejestrowany o wadze do 23 kg.

Jednak od końca 2017 r. na większości tras z Europy do Ameryki Północnej bagaż rejestrowany nie jest wliczony w najniższą taryf ę "Basic". Jeśli wybierzesz droższą taryfę "Main Cabin", która jest droższa o około 55 do 73 euro, nie będziesz już musiał płacić dodatkowo za bagaż rejestrowany do 23 kg (tylko na trasach między Europą a Ameryką Północną, w przypadku pozostałych bagaż jest również płatny w "Main Cabin"), zobacz szczegółowe informacje.

W przypadku krótkich lotów wewnątrz USA, do Kanady, Meksyku i niektórych pobliskich miejsc na Karaibach opłata za bagaż rejestrowany wynosi 25 USD za lot, a w przypadku długich lotów z Europy - 60 USD za kierunek (nie za lot).

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.