Brussels Airlines loty

Brussels Airlines

Brussels Airlines to jedna z tańszych europejskich linii lotniczych, oferująca bardzo wygodne bezpośrednie połączenia między Brukselą a innymi miejscami docelowymi. Można również znaleźć loty w dobrej cenie do miejsc w Afryce, gdzie linie mają jedną z najgęstszych siatek połączeń spośród wszystkich europejskich linii lotniczych.

Zalecamy kupowanie biletów bezpośrednio na stronie brusselsairlines .com, ale najlepiej najpierw porównać ceny z konkurencyjnymi liniami lotniczymi, na przykład na skyscanner.com.

Kup bilety na brusselsairlines.com

Ceny biletów

Zwykle nie ma problemu ze znalezieniem biletów powrotnych do Brukseli z dowolnego miejsca w Europie w cenie około 100 EUR. W przypadku lotów z przesiadką na przykład na Wyspy Kanaryjskie około 160 EUR, a do miejsc w Afryce około 400 EUR.

Bilety najlepiej kupować na 2-3 miesiące przed wylotem w Europie i na 3-5 miesięcy przed wylotem do miejsc pozaeuropejskich.

Miejsca docelowe

Jak wspomniano powyżej, lista miejsc docelowych Brussels Airlines może koncentrować się na Europie, Ameryce Północnej i Afryce.

Stany Zjednoczone są obsługiwane przez Nowy Jork i Waszyngton, podczas gdy w Europie miejsca docelowe obejmują głównie duże miasta i główne kurorty. W Afryce prawie całe południowo-zachodnie wybrzeże, od Dakaru przez Wagadugu po Luandę...

Route map

Najlepszy przegląd i listę miejsc docelowych można znaleźć na mapie trasy, którą można przeglądać wraz z cenami na stronie brusselsairlines.com/our-destinations.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.