British Airways bagaż

British Airways

Bagażręczny można zawsze zabrać na pokład bezpłatnie, maksymalnie dwie sztuki. Większy z nich ma wymiary 56 x 45 x 25 cm, natomiast mniejszy musi mieścić się w rozmiarze 40 x 30 x 15 cm. Waga obu przedmiotów razem jest ograniczona do królewskich 23 kg.

Bagaż rejestr owany jest wliczony w cenę tylko na wybranych lotach długodystansowych, z których większość odbywa się do Azji lub Afryki. Na wszystkich trasach do Ameryki Północnej opłata za bagaż rejestrowany o wadze do 23 kg wynosi 45 EUR, a jeśli wykupisz go z wyprzedzeniem online za pośrednictwem opcji "Zarządzaj rezerwacją", zapłacisz tylko 50 EUR. Na połączeniach do Ameryki Południowej zapłacisz za bagaż rejestrowany nawet 70 eur online / 75 eur na lotnisku. Taniej jest jednak kupić bilet z bagażem rejestrowanym bezpośrednio na stronie British Airways.

W przypadku lotów krótko- i średniodystansowych do Europy lub RPA najniższe ceny obejmują tylko bagaż podręczny, a opłata za bagaż rejestrowany wynosi od 25 do 40 GBP za lot, w zależności od miejsca docelowego. W przypadku lotów w RPA i okolicach obowiązuje dopłata w wysokości 290 zar (loty krajowe) lub 490 zar (loty regionalne).

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.