Air Serbia loty

Air Serbia - Airbus A330

Air Serbia jest przede wszystkim przewoźnikiem sieciowym i oferuje bilety z połączeniem na lotnisko Belgrad BEG w stosunkowo rozsądnych cenach, które często podcinają nawet konkurencyjne tanie linie lotnicze. Z drugiej jednak strony należy spodziewać się, że bilety bezpośrednio do Belgradu będą znacznie droższe niż w przypadku innych linii lotniczych.

Tak czy inaczej, zalecamy kupowanie biletów bezpośrednio na stronie przewoźnika airserbia.com, najlepiej po porównaniu lotów z innymi liniami lotniczymi, np. za pośrednictwem skyscanner.com.

Kup bilety na stronie airserbia.com

Kierunki podróży

Air Serbia ma najgęstszą sieć połączeń na Bałkanach spośród wszystkich europejskich i światowych linii lotniczych. Linie obsługują większość międzynarodowych portów lotniczych w Serbii, a także lotniska regionalne.

Oferuje loty długodystansowe do USA do Nowego Jorku JFK lub Abu Zabi AUH.

Zazwyczaj oferuje loty średniego lub krótkiego zasięgu z Belgradu do całej Europy.

Route map

Przejrzystą listę wszystkich miejsc docelowych można znaleźć na stronie airserbia.com, najlepiej na poniższej mapie lotów.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.