Air Arabia loty

Air Arabia w Pradze

Air Arabia działa głównie na Bliskim Wschodzie i na trasach do Europy Południowo-Wschodniej, a także z Maroka do Francji, Belgii i Hiszpanii. Warto kupować bilety bezpośrednio na stronie linii lub za pośrednictwem skyscanner.com, gdzie można porównać ceny i czasy lotów z innymi liniami lotniczymi.

Kup bilety w Air Arabia

Zaletą Air Arabia jest to, że oferuje tanie bilety nawet z przesiadką i dość znacząco konkuruje cenowo z bardziej uznanymi liniami lotniczymi.

Kiedy kupować bilety

Air Arabia oferuje najtańsze bilety z niewielkim wyprzedzeniem, zwykle 2-4 miesiące przed planowaną podróżą.

Ceny biletów lotniczych

Możesz kupić bilet w trzech podstawowych taryfach, które różnią się dodatkowymi usługami, takimi jak bagaż rejestrowany, posiłki i elastyczność. Ceny są mniej więcej takie same, a różnica między najtańszą i najdroższą taryfą wynosi mniej niż 10% całkowitej kwoty.

Podsumowanie głównych różnic znajduje się w poniższej tabeli:

Bagaż podręczny Bagaż rejestrowany Wyżywienie Miejsca siedzące Elastyczność
Basic 10 kg - - - -
Value 10 kg 30 kg kanapka i woda bezpłatnie od 8. rzędu bezpłatnie do 8 godzin przed odlotem
Extra 10 kg 40 kg Dowolny posiłek z menu bezpłatnie w dowolnym miejscu bezpłatnie do 8 godzin przed odlotem

Płatność i opłata administracyjna

Za bilety można zapłacić na stronie airarabia. com przy użyciu wszystkich dostępnych metod płatności, od płatności online kartą Mastercard lub Visa, po lokalne usługi płatnicze, takie jak KNET, Fawry, RuPay, Giropay lub Sofort.

Należy jednak pamiętać, że opłata administracyjna w wysokości 8 EUR jest dodawana do ostatecznej kwoty biletów na ostatnim etapie. Opłata ta nie może zostać usunięta i jest naliczana od osoby.

Miejsca docelowe

Oferta lotów Air Arabia obejmuje głównie Azję Środkową i Wschodnią, Afrykę Północną i Europę Południowo-Wschodnią. Większość lotów odbywa się z tych lotnisk, na których Air Arabia ma swoją siedzibę:

Do popularnych miejsc docelowych należą kurorty i główne miasta w Kuwejcie, Bahrajnie, Omanie, Francji, Włoszech, Belgii, Niemczech, Indiach, Pakistanie, Nepalu, Gruzji, Turcji, Armenii i dziesiątkach innych krajów.

Route map

Aby uzyskać najlepszy przegląd miejsc docelowych, do których regularnie lata Air Arabia, zapoznaj się z mapą lotów. Można ją znaleźć na stronie airarabia.com/destinations lub na załączonym obrazku poniżej.

.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.