Aeroflot odprawa

Aerofłot - Boeing 737

Odprawa na loty Aeroflot jest bezpłatna dla wszystkich pasażerów zarówno na lotnisku, jak i z wyprzedzeniem online.

Odprawa na lotnisku

Stanowiska odprawy na lotnisku są otwierane na 2 godziny przed odlotem i zamykane na 40 minut przed odlotem w przypadku lotów krótkodystansowych oraz otwierane na 3 godziny przed odlotem i zamykane na 1 godzinę przed odlotem w przypadku lotów długodystansowych.

Zawsze należy mieć przy sobie ważny dokument podróży. Karty pokładowe można uzyskać od personelu lotniska, któremu należy również przekazać bagaż do odprawy.

Kioski do samodzielnej odprawy

Aeroflot oferuje również kioski do samodzielnej odprawy na rosyjskich lotniskach. Ułatwia to wyprzedzenie kolejki utworzonej przy tradycyjnej odprawie.

Jeśli masz bagaż do nadania, warto skorzystać z kiosków tylko na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo SVO, gdzie Aeroflot obsługuje również stanowisko odprawy. W pozostałych przypadkach i tak będziesz musiał ustawić się w kolejce do odprawy wraz z innymi pasażerami.

Odprawa online

Odprawy online można dokonać w zaciszu własnego domu lub hotelu na 24 godziny przed odlotem, ale nie później niż 45 minut przed planowanym odlotem (1 godzina przed odlotem w przypadku lotów długodystansowych).

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których nasz zespół redakcyjny może otrzymywać prowizje za kliknięcie linku. Zobacz naszą stronę Polityka reklamowa.